Garderoba

Kostiumy kąpielowe czyli moda plażowa

Współczesny strój kąpielowy to coś więcej niż tylko stanik i majtki. Moda jaka obejmuje kostiumy kąpielowe może być bardzo urozmaicona. Przede wszystkim kobieta dobiera strój kąpielowy do rodzaju swojej sylwetki. Chociaż na plaży panuje atmosfera otwartości i ciało chętnie prężone jest w słońcu, warto pamiętać, że dobrze dobrany kostium będzie nie tylko zdobił, ale także tuszował mankamenty figury.

Szykując się na wakacje – kostiumy kąpielowe jako pozycja obowiązkowa

Na plażę najchętniej wybierane są kostiumy kąpielowe dwuczęściowe – bikini. Wówczas ciało korzysta z dostępności do słońca i zapewnia sobie wakacyjną opaleniznę. Mnogość fasonów i wzorów to krok w stronę potrzeb każdej z pań. Kobiety o małych biustach mogą wykorzystać wybieg w postaci falbanki lub frędzelków umieszczonych na staniku. Takie rozwiązanie odwraca uwagę od małego biustu. Wizualnie go po prostu powiększa.

Z kolei kobiety, które natura obdarzyła w tej kwestii nieco hojniej nie powinny już optycznie niczym go powiększać. Stonowane kolory i zabudowane staniki pozwolą na zachowanie umiaru. Wraz z rozpoczęciem każdego wakacyjnego sezonu jesteśmy świadkami nowych trendów modowych na plaży. Moc kolorów i wzorów jakie prezentowane są co roku to niezwykła gratka dla stylowej kobiety.

Korzystając z uroków kąpieli. Basen, kąpielisko i pełen relaks

Kostiumy kąpielowe jednoczęściowe są idealne dla osób lubiących rekreację na basenie. Jednoczęściowy strój daje poczucie komfortu i swobodny. Jest sportową wersją, która doskonale odnajdzie się w kąpieli oraz podczas aktywności, np. gry w siatkówkę plażową. Strój jednoczęściowy znakomicie okala ciało i zapewnia swobodę ruchów. Materiał wykorzystany do uszycia kostiumu kąpielowego ma właściwości szybkoschnące.

Nie sposób wyobrazić sobie wakacje bez kostiumu kąpielowego. To nieodłączny symbol urlopu i wypoczynku. Nawet, jeśli korzystamy z uroków lata z perspektywy swojego ogródka, to kostium pozwala na komfort i swobodny wypoczynek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *