Garderoba

Kamizelki męskie wciąż na topie

Mogłoby się zdawać, że kamizelki męskie to część garderoby, którą przykrył kurz zapomnienia. Nic bardziej mylnego, ponieważ znowu powróciły w świetnym stylu. Kamizelka męska jest atrybutem męskości i elegancji. Szykowny mężczyzna w kamizelce i garniturze prezentował się znakomicie na okazjach wysokiej rangi.

Jednakże dzisiaj można kamizelkę zestawić w mniej klasycznym zestawieniu, przez co zyskuje ona na swobodzie i luzie. W takim ujęciu kamizelka może stać się częścią mody codziennej.

Kamizelki męskie w wersji casualowej

Klasyczna kamizelka jest idealnym rozwiązaniem dla mężczyzn, którzy lubią stonowane, klasyczne stylizacje. Natomiast dla bardziej wyzwolonych mężczyzn kamizelki występują w różnych wzorach, chociażby kratka potrafi skutecznie ożywić męski wizerunek. Kamizelki męskie są prezentowane w różnorodnych odsłonach, co sprawia, że każdy może znaleźć coś na miarę swoich osobistych preferencji.

Męskość w najlepszej odsłonie

Tradycyjnie kamizelki męskie są elementem trzyczęściowego garnituru. Taka stylizacja jest idealna między innymi dla Pana Młodego. Wówczas najczęściej kamizelka jest w tym samym kolorze, co garnitur. Kamizelka idealnie dopasowana do męskiej sylwetki dodaje niezwykłego szyku. Także męski dress code w pracy, który zakłada elegancki i nienaganny wygląd będzie przychylny dla kamizelki zestawionej z garniturem.

Sama kamizelka, bez marynarki zestawiona ze spodniami staje się już mniej formalnym strojem. To stylizacja casualowa, która doskonale sprawdzi się w klimacie miejskim na spacerze po parku lub podczas spotkania towarzyskiego. Jeżeli spodnie są w stonowanym kolorze można zestawiać je z wzorzystą kamizelką. Ciekawym rozwiązaniem jest także kamizelka w odcieniu jaśniejszym od spodni. W zasadzie nie ma ograniczeń w doborze koloru czy wzoru, jeżeli dotyczy to mody codziennej. Można pozwolić sobie na użycie wyobraźni i zabawić własnym stylem. Być może z tych modowych eksperymentów powstaną ciekawe stylizację. W każdym bądź razie, kamizelki męskie powinny mieć swoje miejsce w garderobie. A zatem wrzucamy je do męskiej szafy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *